Steen Jakobsen, (formand)

Regionsrådsmedlem, Region Midt
Kirketoft 68, 7600 Struer
Tlf. nr.: 2557 9748
E-mail: steen.jakobsen@rr.rm.dk


Ivar Dreyer
,

Regionsrådsmedlem, Region Midt
Harrebjergvej 76, 7870 Roslev
Tlf. nr.: 2140 4649
E-mail: Ivar.Dreyer@rr.rm.dk


Karen Hoffmann-Jørgensen,

Aarhus Kommune
Haslevangsvej 31
8210 Aarhus V
E-mail:kjhoff@stofanet.dk


Mette Gammelby,

Aarhus Kommune
Hasselvej 11
8260 Viby J


Bent Ø. Andersen,

Dansk Landsforening for Laryngectomerede
Lokesvej 32, 8660 Skanderborg
Tlf. nr.: 8675 2106
E-mail:


Jette Sloth,

Hjerneskadeforeningen
Jegstrupvænget 143
8310 Tranbjerg
Tlf. nr.: 8672 0835
Mobil: 2046 0835
E-mail: js@hjerneskadeforeningen.dk

 

Karsten Bakmann,

Danske Døves Landsforbund
Frammerslevvej 11
Oddense
7860 Spøttrup
Tlf. nr.: 9758 1507
E-mail: mailto:ebakmann@mail.dk


Lisbeth Leicht Thomsen,

Høreforeningen
Hanstholdvej 18, 8250 Egå
Tlf. nr.: 8622 3917
Mobil: 6139 7908


Lars Wied,

forældrerepræsentant
E-mail: larswied@yahoo.dk

 

Gaby Juhl, sekretær,

Områdeleder IKH
Tjørnevej 6, 8240 Risskov
Tlf. nr.: 784 79301
Mobil: 2922 1901
E-mail: KENJUH@rm.dk

 

Benedicte Vestbo,

Logopæd IKH
Tjørnevej 6, 8240 Risskov
Mobil: 2922 1933
E-mail: Benedicte.Vestbo@rm.dk

 

Britt Emma Østrup,

Ergoterapeut, TR IKH
Specialrådgivningen
P.P. Ørumsgade 9-11
Bygning 20, 8000 Aarhus C
Tlf. nr.: 784 79415
Mobil: 2922 1994
E-mail: Britt.Oestrup@ps.rm.dk

 

Tine Beck Jensen,

Logopæd, TR IKH
Læseafdelingen
Krathusvej 3, 8240 Risskov
Mobil: 2922 1907
E-mail: Tine.Jensen@ps.rm.dk

 

Sandy Dalum,

Afdelingsleder, IKH
Tjørnevej 6, 8240 Risskov
Tlf.: 7847 9303
Mobil: 2922 1903
E-mail: Sandy.Dalum@ps.rm.dk

 

 

SUPPLEANTER:

Anni Mikkonen Hansen,

Storkevej 12, 8544 Mørke
Mobil: 2896 6350
E-mail: annimikkonenhansen@gmail.com


Jakob Lavrsen,

Århus Kommune
Mejlgade 46, 2.tv.
8000 Århus C
E-mail: kontakt@jakoblavrsen.dk


Michael Gram,

Århus Kommune
Lillehammervej 25
8200 Århus N
E-mail: lillehammervej25@gmail.com

Vil du gerne opdateres? Tilmeld dig vores nyhedsbrev

Vi udgiver et  nyhedsbrev med casebeskrivelser, kursustilbud og invitationer til vores forskellige gratis arrangementer. Tilmeld dig ved at udfylde det nedenstående.Banner nyhedsbrev IKH

   
* Obligatoriske felter
Jeg vil gerne modtage nyheder om    
           
   

Sophie Torp

Ledelsessekretær
HR-arbejder

Tlf 24 91 93 94
SOPVES@rm.dk